Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme do Chrudimi:-)                                                             6.1.2009

Prosila jste nás, abychom Vám poslali pár fotek a informací o tom, jak se u nás Dingovi vede. Já vím, že jsme si pro něj přijeli už v září a moc se stydíme, že máme takové zpoždění. Ale opravdu jsme neměli čas udělat nějaké fotky dřív, a tak je posíláme s omluvou až teď. Snad se Vám ještě budou hodit, nebo se na ně podíváte aspoň Vy.

Dingimu se u nás daří, myslíme si, docela dobře. Z neohrabaného odrostlého štěněte se stal skoro dospělý, ale hravý, dovádivý a velmi bystrý pes. Za dva dny se naučil krásně podávat pac a prosit, občas si na povel i sedne:-) Jinak mu sice poslouchání ještě tolik nejde, ale učí se. Nejvíc si rozumí s nejmladším členem naší rodiny - jedenáctiletým Kájou. Ten ho naučil třeba hrát fotbal, "džampovat" a "brejkovat":-), což je možná vidět i na některých fotkách.

Dingo se stal během pár dní plnoprávným členem naší domácnosti a všichni doufáme, že je u nás šťastný... Můžete to ostatně sami posoudit podle fotek.:-) A chtěli bychom Vám taky moc poděkovat za to, že jsme si od Vás toho našeho chlupáče mohli vzít a že pomocí útulku zprostředkováváte radost i mnoha dalším lidem.

Jen tak dál a přejeme Vám hodně štěští!

Pac a pusu posílá Dingo a Tomasovi :-)